Rozumiemy, że każdy nasz Klient szuka oferty dopasowanej do swoich potrzeb.

Specjalista finansowy Weni Solution

Jesteśmy nastawieni na praktyczne rozwiązania, dlatego nasz specjalista przeprowadzi Państwa przez proces leasingu. Można z nim przedyskutować szczegóły na konsultacji telefonicznej lub wideokonferencji. Specjalnie dla Naszych klientów wyszukujemy najkorzystniejsze opcje finansowania oraz minimalizujemy kontakt z firmami leasingowymi.
+48 530 514 759

Jak wygląda u nas finansowanie?

Proste i szybsze niż zwykle procedury, przejrzyste i atrakcyjne warunki, dopasowany do możliwości harmonogram rat oraz dużą ilość rozwiązań dotyczących wartości opłaty wstępnej i wykupu końcowego.

Cała procedura sprowadza się do sprawdzenia zdolności kredytowej. Po pozytywnej decyzji i dokonaniu wpłaty początkowej wszelkie formalności zostaną wykonane po naszej stronie. Takie rozwiązanie jest wysoko cenione przez naszych klientów - oszczędza czas, a dzięki doświadczeniu specjalistki wszystko „dopięte jest na ostatni guzik” w najbardziej profesjonalny i elastyczny dla Państwa sposób. Zgodnie z zasadą win / win,  w której marka Weni Solution przoduje.

Korzyści

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to korzystniejsza forma finansowania. Rozłożona w czasie płatność zapewnia Państwu pełną płynność finansową i stabilność.

Wybranie płatności gotówkowej przyspiesza znacząco czas dostawy, pomijane są procedury związane z formalnościami zawarcia leasingu lub kredytu, a zamówienie realizowane jest na podstawie umowy handlowej, która zostanie elastycznie dostosowana do Państwa potrzeb. W przypadku kiedy czas dostawy jest pilny, proponujemy formę pełnej przedpłaty.

Pozwoli to na ustanowienie priorytetu dla zamówienia oraz zaplanowanie wizyty naszego serwisu w celu przeprowadzenia instalacji oraz szkolenia. W takim przypadku polecamy również wybór lasera w gotowej konfiguracji, z opcji „dostępne od ręki” z naszego magazynu w Polsce.

LEASING 101%

PROGRAM OCHRONNY WENI CARE

NASZA POLISA NA REALIZACJE ZAMÓWIEŃ DO 2MLN ZŁ

MOŻLIWOŚĆ ZAWIESZENIA SPŁATY RAT LEASINGU

OPCJA PŁATNOŚCI PODZIELONEJ

INDYWIDUALNA OPIEKA  FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWA

Płatności

Większość urządzeń produkowanych jest pod indywidualne potrzeby Klienta, przez co płatność może nastąpić etapami. Rozłożenie płatności w czasie nie zawiera żadnych dodatkowych opłat oraz pozwala naszym Klientom inwestować w rozwój w najbardziej przyjazny i elastyczny sposób.

Dla realizacji zamówień wymagających dłuższego niż jeden miesiąc, oferujemy wystawienie pełnej faktury VAT, już po otrzymaniu wpłaty początkowej. Takie rozwiązanie pozwala w pewnym zakresie optymalizować koszty i sprawnie zarządzać budżetem firmy. Oferujemy możliwość dokonywania wpłat w walutach: PLN, EUR, USD.

Banki - Współpraca leasingowa

Jako zaufany partner przodujących na rynku banków, zrealizowaliśmy z pełnym sukcesem setki umów, które potwierdzają nasze referencje.

Współpracujemy stale z takimi bankami jak: Alior Bank, Pekao Leasing, Getin Bank, EFL. Dzięki temu, że jesteśmy zweryfikowanym partnerem, formalności są ograniczone do minimum, co znacznie przyspiesza całą procedurę i wpływa finalnie na czas dostawy.

Rekomendowani leasingodawcy:

Nowość! Program Weni Smart Care

Bezpłatna opieka i wsparcie

W Weni Solution to standard

Weni Solution, a dokładnie specjalista działu finansowo - ubezpieczeniowego, pomaga naszym klientom w odczuwalny dla nich sposób. Proponujemy bezpłatną pomoc i asystę w uzyskaniu dogodnego leasingu lub dofinansowania na zakup naszego sprzętu. Jesteśmy zweryfikowanym partnerem większości instytucji finansowych.

Uczestniczenie w programie Weni SMART Care, czyli inaczej programie opieki naszego specjalisty się opłaca! Dzięki niemu szybko i bezproblemowo, a przede wszystkim bezpłatnie, załatwisz finansowanie swojego zakupu.

Z nami nie ryzykujesz

Polisa Weni Care oraz Weni Care+

Ubezpieczenie lasera na wypadek przepięć, zalania, pożaru?

Teraz to standard „Weni Care”! Bezpłatną polisę obejmującą ochronę na 12mc nasi klienci otrzymują bezpłatnie, w przypadku zakupu wszystkich wycinarek fibrowych oraz laserów czyszczących. W praktyce jednak za niewielką opłatą polisę wykupić można do każdego z naszych urządzeń z oferty. Potrzebujesz więcej? Wybierz rozwiązanie PREMIUM „Weni Care +”
Typ polisy
Polisa podstawowa: „Weni Care”
Polisa premium: „Weni Care +”
Koszty polisy
Darmowa*
Dodatkowo płatna (opłata określana od wartości zakupu, już od ok 3zł za dzień)
NNW pracowników
×
OC dla firm
×
Obejmuje ubezpieczenie od zalania, pożaru i przepięć elektrycznych
Obejmuje ubezpieczenie od szkód z tyt. kradzieży czy dewastacji
×
Dodatkowo: Wsparcie specjalisty Weni przy uzyskaniu finansowania na zakup
Opieka posprzedażowa i wsparcie techniczne
(*bezpłatnie dla laserów fibrowych i czyszczących, koszt dla pozostałych urządzeń określany od wartości zakupu już od 0,50zł za dzień)

Wypełnij formularz finansowo-ubezpieczeniowy

Finansowanie

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2024 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
hello world!
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle