Nasze produkty

Rozumiemy, że każdy nasz Klient szuka oferty dopasowanej do swoich potrzeb.

Specjalistka finansowa Weni Solution

Jesteśmy nastawieni na praktyczne rozwiązania, dlatego nasza specjalistka przeprowadzi Państwa przez proces leasingu. Można się z nią spotkać w siedzibie naszej firmy przy okazji prezentacji, bądź przedyskutować szczegóły na konsultacji telefonicznej bądź wideokonferencji. Specjalnie dla naszych klientów wyszukujemy najkorzystniejsze opcje finansowania oraz minimalizujemy kontakt z firmami leasingowymi.
Aleksandra Lelek
Specjalistka finansowo- ubezpieczeniowa
+48 530 514 759

Jak wygląda u nas finansowanie?

Proste i szybsze niż zwykle procedury, przejrzyste i atrakcyjne warunki, dopasowany do możliwości harmonogram rat oraz dużą ilość rozwiązań dotyczących wartości opłaty wstępnej i wykupu końcowego.

Cała procedura sprowadza się do sprawdzenia zdolności kredytowej. Po pozytywnej decyzji i dokonaniu wpłaty początkowej wszelkie formalności zostaną wykonane po naszej stronie. Takie rozwiązanie jest wysoko cenione przez naszych klientów - oszczędza czas a dzięki doświadczeniu specjalisty wszystko „dopięte jest na ostatni guzik” w najbardziej profesjonalny i elastyczny dla Państwa sposób. Zgodnie z zasadą win / win której marka Weni Solution przoduje.

Korzyści

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to bardzo korzystniejsza forma finansowania. Rozłożona płatność w czasie zapewnia Państwu pełną płynność finansową i stabilność.

Wybranie płatności gotówkowej przyśpiesza znacząco czas dostawy, jako że pomijane są procedury związane z formalnościami zawarcia leasingu lub kredytu, a zamówienie realizowane jest na podstawie umowy handlowej, która zostanie elastycznie dostosowana do Państwa potrzeb. W przypadku kiedy czas dostawy jest pilny, proponujemy formę pełnej przedpłaty.

Pozwoli to na ustanowienie priorytetu dla zamówienia oraz zaplanowanie wizyty naszego serwisu w celu przeprowadzenia instalacji oraz szkolenia. W takim przypadku polecamy również wybór lasera w gotowej konfiguracji, z opcji „dostępne od ręki” z naszego magazynu w Polsce.

LEASING 101%

PROGRAM OCHRONNY WENI CARE

NASZA POLISA NA REALIZACJE ZAMÓWIEŃ DO 2MLN ZŁ

MOŻLIWOŚĆ ZAWIESZENIA SPŁATY RAT LEASINGU

OPCJA PŁATNOŚCI PODZIELONEJ

INDYWIDUALNA OPIEKA  FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWA

Płatności

Większość urządzeń produkowanych jest pod indywidualne potrzeby klienta, przez co płatność może nastąpić etapami. Rozłożenie płatności w czasie nie zawiera żadnych dodatkowych opłat oraz pozwala naszym klientom inwestować w rozwój w najbardziej przyjazny i elastyczny sposób.

Dla realizacji zamówień wymagających dłuższego czasu jak jeden miesiąc, oferujemy wystawienie pełnej faktury VAT, już po otrzymaniu wpłaty początkowej. Takie rozwiązanie pozwala w pewnym zakresie optymalizować koszty i sprawnie zarządzać budżetem firmy. Oferujemy możliwość dokonywania wpłat w dowolnych walutach:
PLN, EUR, USD.

Banki - Współpraca leasingowa

Jako zaufany partner przewodnich banków na rynku, zrealizowaliśmy z pełnym sukcesem setki umów, które potwierdzają nasze referencje.

Współpracujemy stale takich banków jak: Alior Bank, Pekao Leasing, Getin Bank, EFL: Dzięki temu,  że jesteśmy zweryfikowanym partnerem, formalności są ograniczone do minimum, co znacznie przyspiesza całą procedurę i wpływa finalnie na czas dostawy.

Rekomendowani leasingodawcy:

Nowość! Program Weni Smart Care

Bezpłatna opieka i wsparcie

W Weni Solution to standard

Weni Solution a dokładnie nasz specjalista dział finansowo- ubezpieczeniowy, pomaga naszym klientom w odczuwalny dla nich sposób. Proponujemy bezpłatną pomoc i asystę w uzyskaniu dogodnego leasingu lub dofinansowania na zakup naszego sprzętu. Jesteśmy zweryfikowanym partnerem większości instytucji finansowych.

Uczestniczenie w programie Weni SMART Care czyli inaczej programie opieki naszego specjalisty się opłaca! Dzięki niemu szybko i bezproblemowo, a przede wszystkim bezpłatnie załatwisz finansowanie swojego zakupu.

Z nami nie ryzykujesz

Polisa Weni Care oraz Weni Care+

Ubezpieczenie lasera na wypadek przepięć, zalania, pożaru?

Teraz to standard „Weni Care”! Bezpłatną polisę obejmującą ochronę na 12mc nasi klienci otrzymują bezpłatnie, w przypadku zakupu wszystkich wycinarek fibrowych oraz laserów czyszczących. W praktyce jednak za niewielką opłatą polisę wykupić można do każdego z naszych urządzeń z oferty. Potrzebujesz więcej? Wybierz rozwiązanie PREMIUM „Weni Care +”
Typ polisy
Polisa podstawowa: „Weni Care”
Polisa premium: „Weni Care +”
Koszty polisy
Darmowa*
Dodatkowo płatna (opłata określana od wartości zakupu, już od ok 3zł za dzień)
NNW pracowników
×
OC dla firm
×
Obejmuje ubezpieczenie od zalania, pożaru i przepięć elektrycznych
Obejmuje ubezpieczenie od szkód z tyt. kradzieży czy dewastacji
×
Dodatkowo: Wsparcie specjalisty Weni przy uzyskaniu finansowania na zakup
Opieka posprzedażowa i wsparcie techniczne
(*bezpłatnie dla laserów fibrowych i czyszczących, koszt dla pozostałych urządzeń określany od wartości zakupu już od 0,50zł za dzień)

Wypełnij formularz finansowo ubezpieczeniowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą w celu wysyłania informacji handlowych. Wszystkie informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Siedziba Firmy
ul. Podolska 18
48-300 Nysa
© Copyright 2021 - Weni Solution - All Rights Reserved
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram