hello world!

Galeria zdjęć Weni Solution. Zobacz jak pracujemy.

Z przyjemnością dzielimy się z Państwem realnymi zdjęciami z instalacji, szkoleń i wielu innych wydarzeń z życia zespołu Weni Solution. Z dumą przedstawiamy wykonane na naszych urządzeniach próby, staramy się jak najlepiej ukazać efekt, jaki można uzyskać poprzez ich zastosowanie. Zachęcamy do przeglądania galerii lub zobaczenia urządzeń na żywo w trakcie umówionej prezentacji w siedzibie Weni.
Prezentacje urządzeń
Próbki i testy
Podzespoły i części

Niezastąpiony zespół serwisowy Weni

W Weni Solution posiadamy 7 letni bagaż doświadczeń zebrany z wszelkich sytuacji. Nasz zespół serwisantów chętnie dzieli się wiedzą oraz stara się pomóc przy doborze parametrów i najlepszych materiałów. Instalujemy urządzenia na terenie całej Europy, przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Na życzenie klienta szkolimy operatorów CNC z obsługi naszych urządzeń.

Dla Państwa wygody zapewniamy dostęp do części zużywających się podczas eksploatacji. Zamówić je można w naszym nowym sklepie internetowym „Weni Store”.

Poznaj nas i przekonaj się o jakości

Chcąc trafiać do coraz większej liczby klientów otworzyliśmy pierwszy w południowej Polsce showroom urządzeń tego typu. Prowadzimy prezentacje możliwości naszych urządzeń, także na dostarczonych przez Państwa materiałach oraz dowolnie przygotowanych projektach.W trakcie prezentacji nasz zespół ekspertów odpowiada na wszelkie pytania oraz wyjaśnia zasadę działania urządzeń.

Dla Państwa wygody zapewniamy dostęp do części zużywających się podczas eksploatacji. Zamówić je można w naszym nowym sklepie internetowym „Weni Store”