Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Biuro Obsługi Klienta

  • Polski
  • English
 

Weni Solution – marka wysokiej jakości urządzeń i systemów Laserowych należąca do Logos Trade Ltd z siedzibą w Londynie (UK), z głównym dystrybutorem Logos Media sp. z o.o. z siedzibą oraz showroomem w Nysie (PL)

 

Produkujemy przede wszystkim:

 

Jesteśmy firmą z 8-letnim doświadczeniem w branży, która stawia przede wszystkim na wysoki standard, bezawaryjność, nowoczesność oraz funkcjonalność.

 

Zgodnie z naszą dewizą, wracają do nas tylko zadowoleni klienci a nie produkty. Zapewniamy o maksymalnie wysokiej jakości oferowanych przez nas urządzeń.

8
Lat na rynku urządzeń CNC
50+
Działających urządzeń
1500+
Udanych transakcji
Do czego dążymy ?
Do czego dążymy?

Naszą misją jest dostawa urządzeń laserowych i rozwiązań głównie dla producentów wyrobów wymagających wszelkiego rodzaju cięcia (cięcia na wylot, nacinania, grawerowania, bigowania itp.), którzy działają w branżach takich jak obróbka metalu, reklamowa, przemysł odzieżowy i tekstylny, samochodowy, obuwniczy oraz meblarski.

 

Chcąc trafiać do coraz większej liczby klientów otworzyliśmy pierwszy showroom tego typu urządzeń w południowej Polsce, a w planach mamy otwarcie kolejnego – w Polsce centralnej. To do czego dążymy, to rozwój marki, by w ciągu kolejnych lat liczba naszych dystrybutorów, a tym samym zadowolonych klientów stale rosła.

 

To klient jest dla nas najważniejszy i na podstawie Państwa opinii chcemy udoskonalać nasze produkty i stawać się lepszymi z dnia na dzień.

Stawiamy na jakość

Wszystkie urządzenia oraz produkty oferowane przez markę Weni Solution są flagowymi modelami produkowanymi oraz zaprojektowanymi przez naszych inżynierów opierając się o zebrane wieloletnie doświadczenie oraz pozyskane opinie naszych klientów

 

Klienci wybierający markę Weni Solution otrzymują gwarancję jakości w rozsądnej cenie, pełen serwis oraz wsparcie techniczne. Jako nieliczna marka na rynku urządzeń przemysłowych oferujemy aż do 5 lat gwarancji gdyż wiemy, że nasze produkty zostały wykonane zgodnie z restrykcyjnymi normami, w tym z europejską normą ISO 9001:2015 oraz z certyfikatem jakości CE.

 

Dodatkowo zapewniamy stałe wsparcie techniczne w myśl zasady „fair play” w każdym aspekcie życia.

iso certyfikat jakości
CE
dokładne testy
do 5 lat gwarancji
PRECYZYJNE
POMIARY
precyzyjne pomiary
NADZOROWANA
PRODUKCJA
nadzorowana produkcja
WYKWALIFIKOWANY
ZESPÓŁ
wykwalifikowany zespół

Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej marki. Aby mogli Państwo być na bieżąco zapraszamy do obejrzenia nowoczesnej galerii zdjęć z naszej pracy, śledzenia zakładki aktualności oraz naszych mediów społecznościowych.

Galeria Weni Solution jest cyklicznie uzupełniana o nasze najświeższe osiągnięcia, zastosowania naszych urządzeń i filmy z działania naszych urządzeń i wiele więcej !


Proces dostawy
Weni Solution
Wsparcie techniczne
Profesjonalna instalacja
w siedzibie klienta
Szybki czas reakcji
oraz pomoc zdalna
Magazyn części zamienych
oraz akcesoriów

Serwis, instalacje oraz szkolenia operatorów laserów prowadzimy na terenie całej Europy

Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniej technologii oraz typu urządzenia do Państwa produkcji, a wykwalifikowany zespół serwisowy zagwarantuje Państwu szybką i sprawną, a tym samym najwyższą jakość usług.

Nasz cel: Chcemy dalej się rozwijać, służyć pomocą oraz wsparciem technicznym, gdy tylko zajdzie taka potrzeba - aby wspólnie dzielić sukcesy

 

Szkolenie operatorów to podstawa bezawaryjnego działania każdego urządzenia - dlatego w Weni stawiamy nacisk na ich kompleksowe przeprowadzenie. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (w tym przeglądy okresowe) dla wszystkich urządzeń Weni Solution wraz z możliwością zamówienia akcesoriów i części zamiennych.

Dążymy do perfekcji, dlatego dołożymy wszelkich starań, by nasze produkty były zgodne z normami oraz Państwa oczekiwaniami. Dbamy o jakość, innowacyjną budowę, nowoczesny design aby urządzenia zapewniały spektrum możliwości każdemu, kto z nich skorzysta.Dla wygody użytkowników służymy również bezpłatną zdalną pomocą przy usuwaniu alarmów i drobnych awarii.

"Chcemy być zawsze tam, gdzie zaczynają się Państwa oczekiwania."

Co nowego w Weni ?
Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska targowego między 22-24 Września, na XIII Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL w Kielcach (Polska). Podczas targów będziecie mieć Państwo możliwość  zapoznania się z najnowszymi technologiami i maszynami przemysłowymi. W tym roku będziemy prezentować dla Państwa pracę mobilnego fibrowego lasera czyszczącego CLM200 PRO o mocy: IPG 200W  na materiałach o które najczęściej Państwo pytacie. Prezentowane urządzenie dostępne jest w opcji z różnymi mocach na naszej stronie tutaj : https://weni.eu/produkty/lasery-czyszczace/ Technologia czyszczenia laserowego pozwala na bezinwazyjne oraz co ważne ekologiczne usuwanie : rdzy żywicy oleju plam brudu [...]więcej
Opublikowano: 04.09.2020

Targi STOM-TOOL Kielce: spotkajmy się!

W bieżącym miesiącu Lipcu, mieliśmy przyjemność przeprowadzenia mobilnej prezentacji fibrowego lasera czyszczącego dla Wojska Polskiego. Gościliśmy w Jednostce Wojskowej ze stolicy kraju, prezentacji uczestniczyło łącznie kilkadziesiąt osób, reprezentowano kilka garnizonów. Testy prowadzone były na modelu : CLM200 PRO o mocy: IPG [...]więcej
Opublikowano: 21.07.2020

Wojsko Polskie: mobilna prezentacja lasera czyszczącego

Szanowni Klienci, drugą połowę Czerwca rozpoczynamy zapisami na prezentacje lasera czyszczącego (ablacyjnego). Testy prowadzone będą na modelu : CLM200 PRO o mocy: IPG 200W , na naszych jak również Państwa materiałach. Produkt [...]więcej
Opublikowano: 15.06.2020

Czerwiec: prezentacje lasera czyszczącego

Przedstawiamy nowość : drugą serie do rur i profili od Weni Solution - laser fibrowy w przystępnej cenie i otwartej obudowie. Nowy model WS 6020TL dedykowany jest do średniego pułapu grubości [...]więcej
Opublikowano: 21.05.2020

Nowość: wycinarka do rur i profili - powitajmy laser 6020TL

Szanowni Klienci, jak wiadomo w ostatnich tygodniach prowadzenie biznesów jest utrudnione ze względu na pandemie. My pomimo trudności zdecydowaliśmy się na taką przebudowę trybu naszej pracy, aby móc możliwie bezpiecznie i [...]więcej
Opublikowano: 23.04.2020

Rozwiązania Weni w związku z COVID-19 : prezentacje, konferencje online

Finansowanie

Rozumiemy, że każdy nasz Klient szuka oferty dopasowanej do swoich potrzeb.
Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa pełen wachlarz możliwości finansowania

oraz warunków zakupu naszych maszyn.

GOTÓWKA

VAT 0%

lub

VAT 23%

Oferujemy zakup z stawką VAT0% (tzw. dostawa wewnątrz wspólnotowa). Urządzenia dostarczane są z kraju mieszczącego się w Unii Europejskiej innego niż Polska.

Tym samym czynny podatnik VAT ma prawo do zakupu z w/w stawką 0%.Aby sprawdzić czy jest aktywny status podatnika VAT, prosimy o wybranie poniższego linka i wpisanie swojego nr NIP.

Zastosowanie stawki VAT 23% będzie miało miejsce przy dostawie krajowej tzn. , że urządzenie będzie wydane z magazynu na terenie kraju. ( Polski ).
Jeśli numer NIP jest nieaktywny lub wymagana jest dostawa krajowa, faktura VAT zostanie wystawiona z stawką 23%.

PŁATNOŚĆ
PODZIELONA

Większość urządzeń wymaga zlecenia produkcji lub dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta, przez co płatność może nastąpić etapami. Rozłożenie płatności w czasie nie zawiera żadnych dodatkowych opłat oraz pozwala naszym klientom inwestować w rozwój w najbardziej przyjazny i elastyczny sposób. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt z naszym handlowcem.

NIŻSZY PODATEK
Z PEŁNĄ
FAKTURĄ VAT

Dla realizacji zamówień wymagających dłuższego czasu jak jeden miesiąc, oferujemy wystawienie pełnej faktury VAT, już po otrzymaniu wpłaty początkowej. Takie rozwiązanie pozwala w pewnym zakresie optymalizować koszty i sprawnie zarządzać budżetem firmy.

SZYBKA
REALIZACJA

Wybranie płatności gotówkowej przyśpiesza znacząco czas dostawy, jako że pomijane są procedury związane z formalnościami zawarcia leasingu lub kredytu, a zamówienie realizowane jest na podstawie umowy handlowej, która zostanie elastycznie dostosowana do Państwa potrzeb. W przypadku kiedy czas dostawy jest pilny, proponujemy formę pełnej przedpłaty.
Pozwoli to na ustanowienie priorytetu dla zamówienia oraz zaplanowanie wizyty naszego serwisu w celu przeprowadzenia instalacji oraz szkolenia.

WALUTY
PLN, EUR, USD, GBP

Oferujemy możliwość dokonywania wpłat w dowolnych walutach:
PLN, EUR, USD oraz GBP.

LEASING

DOBRA OFERTA

Wszystkie nasze urządzenia i maszyny są dostępne w finansowaniu za pomocą leasingu. Oferujemy proste i szybkie procedury, przejrzyste i atrakcyjne warunki, harmonogram rat dopasowany do możliwości przedsiębiorstwa, dużą ilość rozwiązań dotyczących wartości opłaty wstępnej i wykupu końcowego i wiele wiele więcej.

KORZYŚCI

Leasing to przede wszystkim korzyści podatkowe. Możliwość odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu sprawiają, że jest to bardzo korzystniejsza forma finansowania. Rozłożona płatność w czasie zapewnia Państwu pełną płynność finansową i stabilność.

BANK

Jako zaufany partner przewodnich banków na rynku, zrealizowaliśmy z pełnym sukcesem wiele umów, które potwierdzają nasze referencje.
Współpracujemy stale z takimi bankami i partnerami jak :Alior Bank, Pekao Leasing, Getin Bank, EFL, Raiffeisen Bank, X-leasing: Dzięki stałej współpracy formalności są ograniczone do minimum, co znacznie przyśpiesza całą procedurę i wpływa finalnie na czas dostawy.

PROCEDURY

Cała procedura sprowadza się do sprawdzenia zdolności kredytowej, a po pozytywnej decyzji i dokonaniu wpłaty początkowej wszelkie formalności zostaną wykonane po naszej stronie. Takie rozwiązanie jest wysoko cenione przez naszych klientów.


 

Lista wyboru rekomendowanych leasingodawców:

Maria Florek
Specjalista ds. leasingu
Departament Sprzedaży Bankowej oraz Klientów Kluczowych
m: +48 663 291 425
e: mflorek@aliorleasing.plAlior Leasing Sp. z o. o.
ul. Zawiła 65L
30-390 Kraków
Michał Stachowicz
Departament Sprzedaży
m: +48 722 030 860
e: Michal.Stachowicz@pekaoleasing.com.pl
Pekao Leasing Sp. z o.o.
ul. Kapelanka 1, 30-347 Kraków
Karol Kośmider
Doradca
Departament Sprzedaży Bankowej oraz Klientów Kluczowych
m: +48 607301212
e: karol.kosmider@pd.ideagetin.pl
Getin Leasing SA
ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław (11 piętro)
Ingrid Napiórkowska
Doradca
m: +48 691 481249
e: ingrid.napiorkowska@efl.com.pl
Europejski Fundusz Leasingowy SA
Biurowiec MediaHUB, ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

 


 

 

Forma zakupu i miejsce nie wpływa na gwarancję, serwis, wsparcie oraz pozostałe warunki oferty.
Przez płatność gotówką rozumie się dokonanie transakcji: gotówka, przelew lub formy mieszanej dopuszczonej zgodnie z przepisami danego kraju.
Instalacja nie obejmuje: rozładunku w miejscu dostawy, przygotowania podłoża (posadzki), doprowadzenia instalacji elektrycznej, doprowadzenia wentylacji.

 

 

Copyright © Weni.eu