Nasze produkty

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Nasz zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji. Proponujemy kilka form kontaktu z naszym Biurem Obsługii Klienta. Możecie Państwo wypełnić formularz kontaktowy,  skontaktować się telefonicznie lub za pomoocą komunikatora online. Niezależnie od wybranej formy, staramy się odpowiadać najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, oferującym m.in.: bezpłatną polisę Weni Care, kompleksową opiekę wg programu Weni Smart Care oraz gwarancję aż do 5 lat. Mamy własny, profesjonalny zespół serwisowy z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie. Instalujemy wycinarki laserowe i szkolimy pracowników w całej Europie. Wszystkie urządzenia posiadają markowe, wyłącznie sprawdzone podzespoły, a dla wygody wszystkich użytkowników rozwiązań laserowych, posiadamy Showroom oraz własny magazyn części eksploatacyjnych i akcesoriów. Naszą obsługę wyróżnia elastyczne i indywidualne podejściem do każdego Klienta, w celu uzyskania obopólnej satysfakcji ze współpracy.
a) W galerii na naszej stronie, lub na ofijalnym kanale Weni Solution

b) Stacjonarnie w Showroomie Weni Solution

c) W siedzibie u klienta
Ceny urządzeń wraz z konfiguratorem opcji są dostępne przy każdym z produktów na stronie: https://weni.eu/. Szczegółową ofertę handlową przygotujemy dla Państwa po kontakcie z nami.
Próbki można wykonać podczas prezentacji w Shoroom'ie Weni Solution bądź przesyłając do nas materiały do testów. W tym celu prosimy o uprzedni kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Części eksploatacyjne i akcesoria można kupić poprzez partnerski sklep internetowy https://e-logosmedia.pl/pl lub po kontakcie z Działem Handlowym.
Tak, proponujemy wsparcie Specjalistki, która przeprowadzi Państwa przez cały proces. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z Działem Obsługi Finansowej Weni Solution.
W zależności od typu urządzenia oferujemy gwarancję aż do pięciu lat.
Więcej odpowiedzi znajdziecie Państwo w naszej rozbudowanej bazie wiedzy
Przejdź

Formularz kontaktowy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą w celu wysyłania informacji handlowych. Wszystkie informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Zdecydowany na zakup? Porozmawiajmy o szczegółach.

Podział administracyjny

W trosce o najlepszą możliwą jakość obsługi naszych krajowych klientów, wprowadziliśmy podział ze względu na województwa. Nasz dział handlowy traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego też aby świadczyć możliwie najszybszą i kompleksową obsługę prosimy o wybór odpowiedniego rozmówcy. Mapa pomoże Państwu przekierować rozmowę do odpowiedniego konsultanta.

Polska zachodnia

Handlowiec 1

Polska południowa

Handlowiec 2

Polska wschodnia

Handlowiec 3

Wybierz z jakim działem chcesz się skontaktować. Czekamy na Twój telefon.

Dział Serwisowy Weni Solution

+48 000 000 000

Główny dystrybutor & showroom

Logos Media Sp. z o.o.
ul. Podolska 18
Polska 48-303 Nysa
NIP: 7532452002   REGON: 382677620

© Copyright 2021 - Weni Solution - All Rights Reserved
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram