Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Nasz zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji. Proponujemy kilka form kontaktu z naszym Biurem Obsługii Klienta. Możecie Państwo wypełnić formularz kontaktowy,  skontaktować się telefonicznie lub za pomocą komunikatora online. Niezależnie od wybranej formy, staramy się odpowiadać najszybciej jak to tylko możliwe.
Jak pracujemy w bieżącym tygodniu?

Pracujemy 30, 31.10 i 3.11 od 8:00 do 16:00.
Nie pracujemy 01.11 i 02.11
Dział serwisowy będzie nieczynny od 01.11 do 05.11

Zamówienia z Weni Store oraz odpowiedzi na zapytania o nasze lasery będą realizowane zgodnie z powyższą rozpiską

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, oferującym m.in.: bezpłatną polisę Weni Care, kompleksową opiekę wg programu Weni Smart Care oraz gwarancję aż do 5 lat. Mamy własny, profesjonalny zespół serwisowy z szybkim czasem reakcji na zgłoszenie. Instalujemy wycinarki laserowe i szkolimy pracowników w całej Europie.

Wszystkie urządzenia posiadają markowe, wyłącznie sprawdzone podzespoły, a dla wygody wszystkich użytkowników rozwiązań laserowych, posiadamy Showroom oraz własny magazyn części eksploatacyjnych i akcesoriów. Od marca 2022r uruchomiliśmy dla Państwa sklep internetowy "Weni Store". 

Naszą obsługę wyróżnia elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta, w celu uzyskania obopólnej satysfakcji ze współpracy. Urządzenia produkujemy wg szczegółowych wymagań klienta, przez co każdy może znaleźć urządzenie idelanie dostosowane do potrzeb produkcyjnych.

a) W galerii na naszej stronie, lub na oficjalnym kanale Weni Solution

b) Stacjonarnie w Showroomie Weni Solution

c) W siedzibie u klienta
Ceny urządzeń wraz z konfiguratorem opcji są dostępne przy każdym z produktów nieoznaczonych jako "Dostępne od ręki" w naszym katalogu urządzeń. Szczegółową ofertę handlową przygotujemy dla Państwa po kontakcie z nami.
Próbki można wykonać podczas prezentacji w Shoroom'ie Weni Solution bądź przesyłając do nas materiały do testów. W tym celu prosimy o uprzedni kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Części eksploatacyjne i akcesoria można kupić poprzez partnerski sklep internetowy "Weni Store" lub po kontakcie z Działem Handlowym
Tak, proponujemy wsparcie Specjalistki, która przeprowadzi Państwa przez cały proces. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z Działem Obsługi Finansowej Weni Solution.
W zależności od typu urządzenia oferujemy gwarancję aż do pięciu lat.

Więcej odpowiedzi znajdziecie Państwo w naszej rozbudowanej bazie wiedzy

Przejdź

Formularz kontaktowy

Kontakt

Zdecydowany na zakup? Porozmawiajmy o szczegółach.

mapa wojewodzctw weni.eu

Podział administracyjny

W trosce o najlepszą możliwą jakość obsługi naszych krajowych klientów, wprowadziliśmy podział ze względu na województwa. Nasz dział handlowy traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego też aby świadczyć możliwie najszybszą i kompleksową obsługę prosimy o wybór odpowiedniego rozmówcy. Mapa pomoże Państwu przekierować rozmowę do odpowiedniego konsultanta.

Akcesoria i części

Oficjalny sklep Weni Store

Wybierz z jakim działem chcesz się skontaktować. Czekamy na Twój telefon.

Dział Serwisowy Weni Solution

+48 000 000 000

Główny dystrybutor & showroom

Logos Media Sp. z o.o.
ul. Podolska 18
Polska 48-303 Nysa
NIP: 7532452002   REGON: 382677620

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2023 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle