10 września 2021

TOP 5 laserów fibrowych Weni Solution do cięcia stali i nie tylko

Strona główna » Baza Wiedzy » TOP 5 laserów fibrowych Weni Solution do cięcia stali i nie tylko

Wybór idealnego urządzenia to niejednokrotnie wyzwanie dla naszych klientów. W poniższym zestawieniu przedstawiamy najpopularniejsze wycinarki fibrowe Weni Solution do cięcia arkuszy metali, rur i profili.

Top 5 wycinarek do metali od Weni Solution:

 1. Wydajny laser ze stołem przelotowym, w obudowie WS-FL PRO
  Zastosowana w tym modelu obudowa zapewnia bezpieczeństwo pracy z laserem. Dedykowana do małej i średnionakładowej produkcji. To najczęściej wybierany przez klientów wycinarka światłowodowa dla arkuszy.
   
 2. Popularny model wycinarki laserowej idealny dla małej i średnio nakładowej produkcji, bez obudowy WS-G BASIC
  Konstrukcja tego lasera znacznie redukuje drgania. TO idealny kompromis pomiędzy możliwościami i ceną. Modele WS-3015G 1,5kW i 2 KW Raycus są dostępne od ręki w naszym Showroom'ie i można zamówić je ze skróconym czasem dostawy w atrakcyjnej cenie lub umówić się na prezentację. 
   
 3. Profesjonalna, wydajna wycinarka światłowodowa w obudowie WS-H PRO Jej atutem są dwa wymienne stoły robocze pracujące na przemian, wykorzystując tym samym pełną prędkość produkcyjną urządzenia. Obudowa modelu H posiada 4-komorowy system wyciągu, w pełni odsuwane drzwi boczne oraz przednie, dodatkowo zainstalowana kamera z  monitorem LCD pozwala na monitorowanie procesu obróbki.
  Modele: WS-3015H PRO 3KW i 6 KW Raycus są dostępne w promocyjnej cenie od 355 tysięcy netto wraz z darmowym ubezpieczeniem Weni Care.
   
 4. Ultraszybki model wycinarki laserowej z dodatkową platformą załadunkową , z funkcją cięcia rur i profili WS-AM  PRO.
  Ciężka i stabilna konstrukcja pozwala na naprzemienną pracę dwóch wymiennych stołów roboczych, wykorzystując tym samym pełną prędkość produkcyjną urządzenia. Polecamy do wysokonakładowej produkcji.
 5. Najbardziej precyzyjna wycinarka laserowa do rur i profili WS-6020TL 2 KW  BASIC.
  Urządzenie charakteryzuje się wysoką prędkością przesuwu oraz precyzją. Model umożliwia cięcie podłużnych elementów o długości 3 lub 6 m w zależności od wybranej opcji. Ta wycinarka już wkrótce będzie dostępna od ręki na naszym magazynie.

W Weni nie ma rzeczy niemożliwych

Wszystkie urządzenia można zamówić w konfiguracji i wielkości stołu dostosowanej do Państwa potrzeb. Informacje, ceny oraz konfigurator znajdują się na każdej stronie naszego produktu. Warto śledzić też zakładkę Dostępne od ręki, gdzie na bieżąco aktualizujemy listę maszyn ze skróconym czasem dostawy i możliwością prezentacji.

W celu uzyskania oferty bądź omówienia nietypowego urządzenia prosimy o kontakt.

Do wszystkich laserów fibrowych oferujemy również darmową polisę Weni Care oraz opiekę naszej specjalistki finansowej.  Rozumiemy obecne trudne położenie wielu przedsiębiorców, dlatego każde z urządzeń Weni mogą Państwo kupić z rozłożeniem płatności na raty, poprzez leasing, dofinansowanie itd. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Finansowanie. 

Wróć do wszystkich postów
Zobacz inne tematy z bazy wiedzy:

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2023 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle