19 kwietnia 2024

15-te Targi Spawalnicze w CKZiU Mechanik Nysa

Strona główna » Aktualności » 15-te Targi Spawalnicze w CKZiU Mechanik Nysa

Zbliżają się jedne z najbardziej oczekiwanych wydarzeń z branży spawalniczej w regionie 15 edycja Targów spawalniczych odbędzie się 16 maja w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie, przy ulicy Władysława Orkana 6.

Targi zgromadzą w jednym miejscu firmy okołospawalnicze proponując najnowsze rozwiązania i akcesoria spawalnicze. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najgorętszymi trendami w sektorze spawalniczym.

Jako producent maszyn laserowych CNC zaprezentujemy Państwu naszą nowość w ofercie czyli Spawarkę chłodzoną powietrzem która pracuje w temperaturze od -15 do +40 stopni oraz posiada trzy tryby spawania dzięki czemu można tworzyć różnorodne spoiwa.

Jakie inne firmy zagoszczą podczas pokazów?

Firma Kemper która jest pionierem na polu technologii w zakresie odzyskiwania dymu powstającego podczas spawania. Tworzą urządzenia filtrujące i odsysające regularnie wykraczające poza zakres norm ustawowych, gwarantując absolutne bezpieczeństwo użytkownika.

Messer Polska - od ponad 120 lat wiodący dostawca gazów przemysłowych w Polsce takich jak: tlen, azot, argon, hel, acetylen i wiele innych.

Firma Esab jako rodzina wielu marek produktów które można znaleźć w każdym sklepie na całym świecie. Lider w dziedzinie technologii wytwórczych w zakresie produkcji urządzeń do spawania i cięcia oraz materiałów spawalniczych.

MIG/MAG

Jako współorganizator wydarzenia przygotowaliśmy dla naszych czytelników wyjątkową okazję - możliwość otrzymania wejściówek, wystarczy, że zgłosisz się do nas mailowo na adres: [email protected]  lub telefonicznie pod numer +48 77 433 71 30.

Nie przegap okazji, aby być częścią tego ciekawego wydarzenia branżowego. Targi Spawalnicze to miejsce, gdzie spotykają się pasjonaci spawania oraz profesjonaliści z branży - dołącz do nich i bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami w świecie spawalnictwa.

Wróć do wszystkich postów
Zobacz inne tematy z bazy wiedzy:

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2023 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle