23 maja 2024

Prezentacja spawarki chłodzonej powietrzem - NOWOŚĆ

Strona główna » Aktualności » Prezentacja spawarki chłodzonej powietrzem - NOWOŚĆ

Długo czekaliśmy, aby zaprezentować Państwu najnowszy produkt w naszej ofercie – innowacyjną spawarkę chłodzoną powietrzem WS-HWM-A o mocy 1500W, która została wyposażona w cztery zaawansowane funkcje.

Prezentacja odbędzie się w naszym showroomie w Nysie, który znajduje się przy ul. Nowowiejskiej 3. W trakcie trzech dni wydarzenia nasi technicy będą dostępni, aby przedstawić szczegółowo możliwości nowej spawarki, odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przeprowadzić demonstracje na żywo. W dniach od 27 do 29 maja przeprowadzimy dla Państwa prezentację nowego urządzenia na którą można się zapisać dzwoniąc pod numer +48 77 433 71 30 lub wysyłając zgłoszenie mailowe na adres [email protected]

Jakie funkcje posiada nasza spawarka? 

Nowa spawarka chłodzona powietrzem Weni Solution posiada cztery kluczowe funkcje, które znacząco zwiększają jej wszechstronność i wydajność:

  • Spawanie ciągłe
  • Cięcie - funkcja palnika
  • Czyszczenie spawów
  • Zgrzewanie punktowe

Nowy produkt, podobnie jak nasza spawarka 5w1, posiada automatyczny podajnik drutu oraz wbudowaną bibliotekę parametrów spawania dla różnego typu metali. To, co odróżnia ją od modelu WS-CWM, to możliwość spawania metali o grubości - aż do 6mm - oraz praca w środowisku o większym przedziale temperatur. Jednak jej największym atutem jest brak zbiornika na wodę, dzięki czemu jest ona lżejsza i bardziej mobilna, dlatego sprawdzi się w różnym środowisku pracy - nawet w warsztatach lub magazynach o mniejszych rozmiarach.

Nowe Akcesoria w Weni Store

Podczas wydarzenia poinformujemy także o nadchodzących nowościach w naszym oficjalnym sklepie internetowym Weni Store. Wkrótce w ofercie pojawią się nowe części i akcesoria do spawania, które będą idealnym uzupełnieniem dla naszych spawarek laserowych. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu, aby być na bieżąco z najnowszymi produktami i promocjami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na prezentację. To doskonała okazja, aby zobaczyć naszą najnowszą technologię w działaniu, porozmawiać z ekspertami oraz uzyskać specjalistyczne porady. Do zobaczenia w Nysie!

 

Wróć do wszystkich postów
Zobacz inne tematy z bazy wiedzy:

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2024 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle