17 grudnia 2023

Polsko-Niemiecko-Czeskie forum kooperacji firm - 16.11.2023

Strona główna » Aktualności » Polsko-Niemiecko-Czeskie forum kooperacji firm - 16.11.2023

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w jednej z największych giełd kooperacyjnych w Polsce. Polsko-Niemiecko-Czeskie forum w Karpaczu ugościło ponad 4000 przedsiębiorców, blisko 200 mini, małych oraz średnich firm, umożliwiając im zaprezentowanie swoich urządzeń oraz promocję innowacyjnych rozwiązań.

Podczas celebrowania 30-lecia Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mogliśmy wziąć udział w wielu wydarzeniach, jakie mieli do zaoferowania gospodarze, a w nich prezentacje, panele dyskusyjne oraz bankiet jubileuszowy, który stał się punktem kulminacyjnym wieczoru, i dzięki któremu uczestnicy mogli nawiązać bliższe stosunki, co z pewnością przyczyni się do dalszej współpracy.

Giełda B2B była doskonałą okazją do dyskusji z różnymi firmami, między innymi z branży logistycznej, metalowej, budowlanej, IT, jednostek badawczo-rozwojowych czy odnawialnych źródeł energii. Były to krótkie 15-minutowe spotkania z potencjalnymi, nowymi współpracownikami, które dzięki pomocy tłumacza, dały możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów handlowych i biznesowych. Ta część forum cieszyła się największym zainteresowaniem uczestników i została kulminacyjnym momentem wydarzenia.

Forum umożliwiło zaprezentowanie oferty, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów z firmami z Polski, Niemiec i Czech. Organizator wydarzenia KARR S.A. zaprosił studentów Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych, aby mogli przyjrzeć się eventowi oraz zgłębić tajniki budowania relacji międzynarodowych.

 

Wróć do wszystkich postów
Zobacz inne tematy z bazy wiedzy:

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2024 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle