3 września 2021

Ruszyły zapisy na prezentacje ultramocnego lasera czyszczącego 1000W

Strona główna » Aktualności » Ruszyły zapisy na prezentacje ultramocnego lasera czyszczącego 1000W

Innowacyjna technologia ablacyjna wersji PRO, czyli lasery czyszczące WS-CLM marki Weni Solution to najlepsze rozwiązanie na różnego typu powierzchnie. Mobilne urządzenie laserowe jest niezawodne w usuwaniu zabrudzeń z takich materiałów jak metal, drewno, guma czy kamień bez uszkodzeń powierzchni czyszczonej.

 

Aktualnie prowadzimy zapisy na prezentacje lasera o mocy 1000W, to prawdopodobnie najsilniejszy i najszybszy laser czyszczący dostępny na rynku. Usuwa nawet wiele warstw zabrudzeń jednocześnie. Urządzenie jest gotowe do pracy w niezwykle szybkim tempie, jednocześnie zachowując najlepszą jakość działania.

 

Ta nowoczesna metoda czyszczenia laserowego zastępuje dotychczasowe inwazyjne techniki (takie jak piaskowanie), które mogą uszkodzić wierzchnią warstwę obrabianego materiału oraz oczyszczanie chemiczne, które jest bardzo szkodliwe dla środowiska. Obecnie restrykcje dotyczące ochrony środowiska są coraz bardziej rygorystyczne, a wykorzystanie urządzenie laserowego spełnia wszystkie normy i jest ekologiczne.

 

Czyszczenie laserem Weni jest niezwykle wydajne. Urządzenie pracuje z dużą prędkością, jest efektywne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz kosztów. Laser WS-CLM PRO od Weni Solution bezkontaktowo usuwa między innymi rdzę, farbę, żywicę, olej i inne zabrudzenia. Może być wykorzystany do odnawiania zardzewiałych części samochodowych, restaurowania drewnianych elementów, usuwania brudu z narzędzi czy oczyszczania rusztowań.

 

Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Model wyposażono w wygodną w obsłudze głowicę z poręcznym uchwytem. Jej specjalna konstrukcja zapewnia odporność na wstrząsy oraz pozwala zachować najlepszą jakość wiązki laserowej.

 

Laser czyszczący dostępny jest w mocach: 100W, 200W, 500W oraz 1000W. Do każdego zakupionego urządzenia dodatkowo otrzymasz do pięciu lat gwarancji oraz bezpłatną polisę Weni Care, ubezpieczającą sprzęt od wypadków losowych takich jak pożar, zalanie czy spięcie elektryczne.

 

Zapraszamy na prezentację pracy urządzenia w naszym showroom’ie!

Tylko u nas możliwość obserwacji pracy lasera na żywo.

Czas trwania prezentacji: 3 - 17.09.2021

Zadzwoń lub napisz już dziś i zapytaj o szczegóły.

 

Sprawdź więcej informacji oraz efekty pracy  --> CLM

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2023 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle