14 lipca 2021

Zmieniamy się dla Was: nowa strona internetowa i podział laserów fibrowych

Strona główna » Aktualności » Zmieniamy się dla Was: nowa strona internetowa i podział laserów fibrowych

Wraz z nadejściem lata,  nadszedł czas na dobre, niezbędne zmiany w Weni Solution. Stale pracujemy nad doskonaleniem przedstawianych przez nas treści, aby były zarówno rzetelne jak i i przyjemne w odbiorze. W związku z tym, wprowadziliśmy zasadnicze modyfikacje dotyczące strony oraz produktów.

Nowa, ulepszona i przejrzysta witryna weni.eu 

Strona pełni funkcję wirtualnego asystenta, zawiera wiele nowych, zakładek i informacji dotyczących urządzeń oraz usług, które oferujemy. Nowoczesny konfigurator wraz z cennikiem ułatwiają dobór urządzenia dopasowanego do potrzeb produkcyjnych i budżetowych klienta.  W naszym magazynie w Polsce posiadamy urządzenia, których czas dostawy jest skrócony nawet do kilku dni (oferta jest na bieżąco aktualizowana w zakładce “Dostępne od ręki”). Przygotowaliśmy wiele grafik i tabel, aby mogli Państwo z jeszcze większą przyjemnością przeglądać ofertę urządzeń Weni Solution.


Podział laserów fibrowych: BASIC i PRO

Kolejna nowość na stronie weni.eu, która ułatwia nawigację oraz wybór najlepszego rozwiązania. Wszystkie nasze wycinarki fibrowe są podzielone na dwie kategorie:

  1.  BASIC - seria podstawowa, ekonomiczna, zawiera mniej możliwości konfiguracji niż seria PRO. Modele te posiadają m.in. komputer Basic, manualny wyciąg spalin, ramę spawaną, oraz dwie linie gazu, w tym jedynie pierwszą sterowaną elektronicznie.
  2. PRO - seria z większym wachlarzem możliwości rozbudowy. Urządzenia PRO posiadają m. in.: mocny komputer przemysłowy Pro, oświetlenie głowicy, elektroniczny, strefowy wyciąg spalin, dwie linie gazu sterowane elektronicznie. W oknie konfiguratora można też zmienić ramę na odlewaną, a rolki kulkowe na pneumatyczne.  W tej serii występują modele, które posiadają wrzeciono do obróbki rur i profili o długości do 3/6 m (do wyboru).

Niezależnie od typu i serii urządzenia, oferujemy różne wielkości robocze stołów oraz moc od 1000W Raycus/IPG, aby móc spełnić wymagania każdego klienta i jego planów produkcyjnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia uprzyjemnią Państwu pobyt na nowej witrynie i pomogą w podjęciu decyzji o zakupie sprawdzonych urządzeń Weni Solution. 

Zachęcamy do odwiedzenia: weni.eu oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: tel. 77 433 71 30 lub mail: [email protected].

Zespół Weni Solution

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2023 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle