14 lipca 2021

Zmieniamy się dla Was: nowa strona internetowa

Strona główna » Aktualności » Zmieniamy się dla Was: nowa strona internetowa

Wraz z nadejściem lata,  nadszedł czas na dobre, niezbędne zmiany w Weni Solution. Stale pracujemy nad doskonaleniem przedstawianych przez nas treści, aby były zarówno rzetelne jak i i przyjemne w odbiorze. W związku z tym, wprowadziliśmy zasadnicze modyfikacje dotyczące strony oraz produktów.

Nowa, ulepszona i przejrzysta witryna weni.eu 

Strona pełni funkcję wirtualnego asystenta, zawiera wiele nowych, zakładek i informacji dotyczących urządzeń oraz usług, które oferujemy. Nowoczesny konfigurator wraz z cennikiem ułatwiają dobór urządzenia dopasowanego do potrzeb produkcyjnych i budżetowych klienta.  W naszym magazynie w Polsce posiadamy urządzenia, których czas dostawy jest skrócony nawet do kilku dni (oferta jest na bieżąco aktualizowana w zakładce “Dostępne od ręki”). Przygotowaliśmy wiele grafik i tabel, aby mogli Państwo z jeszcze większą przyjemnością przeglądać ofertę urządzeń Weni Solution.

Niezależnie od typu i serii urządzenia, oferujemy różne wielkości robocze stołów oraz moc od 1000W Raycus/IPG, aby móc spełnić wymagania każdego klienta i jego planów produkcyjnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia uprzyjemnią Państwu pobyt na nowej witrynie i pomogą w podjęciu decyzji o zakupie sprawdzonych urządzeń Weni Solution. 

Zachęcamy do odwiedzenia: weni.eu oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: tel. 77 433 71 30 lub mail: [email protected].

Zespół Weni Solution

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2024 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle