Nasze produkty

24 sierpnia 2021

Promocja: Wycinarki fibrowe 3kW i 6kW “High Power"

Strona główna » Aktualności » Promocja: Wycinarki fibrowe 3kW i 6kW “High Power"

Dziedzina cięcia laserowego stale się rozwija i wykorzystuje coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Popularność zyskują urządzenia o wysokiej mocy. Oczywiście im większa moc, tym szybsze działanie i większa wydajność, a przez to obniżenie kosztów produkcji.

Jednym z dostępnych na rynku modeli jest laser fibrowy WS3015H PRO marki Weni Solution. Jest to urządzenie serii dla profesjonalistów (PRO), z generatorem o dużej mocy i z bogatym wyposażeniem własnym. Przeznaczone dla wysokonakładowej produkcji, w której wydajność pracy lasera ma kluczowe znaczenie.


Model WS3015H PRO w promocyjnej cenie jest dostępny w dwóch konfiguracjach. Model “High Power” wyposażony jest w źródło laserowe Raycus o mocy 6kW, które umożliwia pracę w niezwykle szybkim tempie, zachowując przy tym dużą dokładność cięcia, w ultra cenie 620 000 zł netto. Drugi, o mocy generatora 3kW, zachowuje doskonałą jakość obrabianych materiałów i dobre tempo cięcia, w cenie 350 000 zł netto.


Zobacz WS3015H PRO 6kW

Zobacz WS3015H PRO 3kW

Obie wersje modelu wycinarki fibrowej mają pole robocze o wymiarach 3000x1500 mm w pełnej zabudowie. Obudowa urządzeń posiada 4-komorowy system wyciągu i w pełni odsuwane drzwi przednie. Dodatkowo zainstalowana kamera z monitorem LCD pozwala na stałe monitorowanie procesu obróbki. Głowica Raytools z autofocusem umożliwia dokładną pracę i wysoką jakość pracy lasera. Urządzenie wyposażone jest również w stabilizator napięcia oraz elektryczne sterowanie drugą linią gazu.
 
Aktualnie model WS3015H PRO w obu wersjach jest w promocji! Dodatkowo do każdego zakupionego urządzenia dodajemy również bezpłatną polisę Weni Care, ubezpieczającą sprzęt od takich wypadków losowych jak zalanie, pożar czy spięcie elektryczne. 
 
Zadzwoń lub napisz już dziś i zapytaj o szczegóły.
 
W naszej ofercie mamy również inne modele laserów fibrowych o mniejszej mocy, dostępne od ręki! To ostatnie sztuki w tak niskich cenach: WS3015G o mocy 1,5kW lub 2kW oraz WS3015GM o mocy 1,5kW z dostawką do cięcia rur i profili.

Po więcej urządzeń laserowych dostępnych od ręki zapraszamy tutaj.
 
Zespół Weni Solution

Wróć do wszystkich postów
Zobacz inne aktualności:
© Copyright 2021 - Weni Solution - All Rights Reserved
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram