27 grudnia 2022

O cięciu w asyście powietrza - publikacja w magazynie “STAL Metale & Nowe Technologie”

Strona główna » Aktualności » O cięciu w asyście powietrza - publikacja w magazynie “STAL Metale & Nowe Technologie”

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu “STAL Metale & Nowe Technologie”, branżowego czasopisma o przemyśle stalowym. Znajdziesz w nim między innymi nasz artykuł o cięciu laserem w asyście sprężonego powietrza (do pobrania poniżej). Opisaliśmy najważniejsze cechy tej metody oraz jej wpływ na końcowy efekt. Warto również wspomnieć, że to niezwykle opłacalna technika - dzięki wykorzystaniu powietrza jako gazu pomocniczego aktualnie możesz zaoszczędzić nawet do 650 zł w ciągu godziny!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pisaliśmy o tym również w naszej Bazie Wiedzy. Zobacz zaktualizowaną kalkulację kosztów w listopadowym wpisie.

W artykule wspomnieliśmy jaką sprężarkę wybrać - przede wszystkim taką o dużej pojemności (min. 500L) i wysokiej jakości powietrza. Idealnie nadaje się sprężarka Weni AC-20HP-500,  odpowiednio przystosowana do pracy z laserami. Sprawdź szczegóły modelu na stronie produktu.

Urządzenia Weni w rankingu wycinarek laserowych

W najnowszym wydaniu magazynu ukazał się również coroczny raport maszyn do cięcia laserowego. W zestawieniu znalazły się trzy wycinarki z naszej oferty:

  • WS6020TL - model dedykowany do cięcia rur oraz profili. Zaprojektowany specjalnie do obróbki metalowych materiałów podłużnych o długości nawet do 6 metrów. Posiada pole robocze wyposażone w pneumatyczny zacisk oraz zestaw rolek podtrzymujących.
  • WS4020HM - uniwersalny model do zadań specjalnych - do obróbki zarówno arkuszy, jak i rur oraz profili. Posiada pełną obudowę, dwie wymienne platformy robocze oraz wrzeciono. Urządzenie jest doskonale przystosowane do pełnowymiarowej produkcji.
  • WS3015GM - podstawowy model do obróbki arkuszy metalowych z otwartym stołem roboczym o wymiarach 3000 x 1500 mm. Posiada również wrzeciono, umożliwiające cięcie rur i profili do 3 lub do 6 metrów, zależnie od wybranej długości dostawki. To najlepszy kompromis pomiędzy możliwościami produkcyjnymi, a ceną.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zaciekawiła Cię metoda cięcia w asyście powietrza i chciałbyś dowiedzieć się więcej? A może masz pytanie dotyczące naszej oferty? Zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 77 433 71 30

E-mail: [email protected]

Publikacja artykułu w magazynie Stal Metale & Nowe Technologie 11/12.2022.pdf

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2024 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
hello world!
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle