30 października 2022

Weni Solution - rozwiązania "szyte na miarę"

Strona główna » Aktualności » Weni Solution - rozwiązania "szyte na miarę"

W ciągu ponad 10 lat zainstalowaliśmy setki urządzeń w całej Europie - od Helsinek, aż po Ateny. Trudno jednak w tym zestawieniu znaleźć dwa identycznie zbudowane i wyposażone modele, o tej samej wielkości, parametrach, mocy i z takim samym pakietem startowym części eksploatacyjnych. Branża przemysłowa jest bardzo złożona, a każdy Klient ma na inny plan działania oraz inne założenia dotyczące budżetu. W związku z tymi rosnącymi oczekiwaniami i potrzebami klientów nasi Specjaliści Handlowi i Finansowi przedstawiają rozwiązania “szyte na miarę”, a dla Klientów, którzy najpierw wolą sami zapoznać się z ofertą, przygotowaliśmy wiele prostych i czytelnych narzędzi, takich jak: konfigurator cen lub kalkulator leasingowy.

Polityka otwartych cen - intuicyjny konfigurator

Jako jedni z nielicznych na rynku urządzeń laserowych CNC stawiamy na Politykę otwartych cen. Na naszej stronie weni.eu przedstawiamy ceny netto wszystkich urządzeń w ofercie oraz ich przybliżony koszt dostawy. Jest to spore ułatwienie dla Klientów, którzy przeprowadzają wstępny research, dopiero porównują ceny, lub z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą kontaktować się w sprawie wyceny. Polityka otwartych cen zapobiega sztucznemu zawyżaniu kwot, które obniża się dopiero w trakcie rozmowy. Klient ma gwarancję, że negocjacje zacznie od ceny sprawdzonej na stronie. Złożony cennik pozwala też zobrazować koszty poszczególnych dodatkowych elementów urządzenia, jego mocy czy wielkości. Pozwala to podjąć ostateczną decyzję o konfiguracji i innych szczegółach zamówienia. W związku z tym, że nie jesteśmy w stanie wprowadzić wszystkich możliwych konfiguracji w urządzeniach, oczywiście zachęcamy do kontaktu z  Działem Handlowym, w celu otrzymania pełnej oferty “szytej na miarę”.

Kalkulator leasingowy - nowość 2022

W IV kwartale 2022 roku wprowadziliśmy kolejne udogodnienie dla klienta, które obrazuje przybliżoną ratę leasingu po wpisaniu: wpłaty wstępnej (wyrażonej w procentach), oraz czasu leasingu (wyrażonego w miesiącach). Wspomniane narzędzie dotyczy wycinarek CO2 i otwiera się po kliknięciu w przycisk "Oblicz leasing" dostępny w oknie produktu.

Zrzut ekranu, kalkulator leasingowy 2022 leasing Weni Solution
 Kalkulator leasingowy na weni.eu

 

Urządzenia ”szyte na miarę”- czyli jakie? 

W ofercie Weni Solution znajdują się między innymi: wycinarki CO2, światłowodowe, lasery czyszczące i spawarki laserowe. Kategorie urządzeń są podzielone na modele, które różnią się od siebie przeznaczeniem lub budową.
Na przykład: WS-TL BASIC - jest to wycinarka światłowodowa do cięcia rur i profili, WS-H PRO  idealnie sprawdzi się do cięcia arkuszy metali, a WS-C to laser CO2, który sprawdzi się do cięcia materiałów niemetalowych. Urządzenia laserowe Weni Solution Klienci mogą dowolnie konfigurować w naszym interaktywnym cenniku lub tradycyjnie - podczas rozmowy. Każdy opiekun handlowy pyta o plany produkcyjne, materiały, budżet, wielkość hali, czy wielkość produkcji, co pozwala zaproponować najlepiej dopasowane rozwiązanie do potrzeb. Najczęściej są to propozycje, które przez oczekiwania klienta odbiegają od tych, dostępnych na stronie- dostosowujemy nasze wycinarki do całego parku maszyn danej produkcji.

Zrzut ekranu Weni Solution- konfigurator cen 2022
Konfigurator produktu na weni.eu

Nie tylko produkt - wsparcie Weni Shield 

Zakupy na szczególnych warunkach zawartych w ofercie „Weni Shield" obejmują wsparcie nie tylko podczas procesu zakupowego, ale i długo po nim. Oznacza to, że klient może kontaktować się ze swoim opiekunem handlowym/finansowym, a także z naszymi specjalistami z Działu Serwisu. Co więcej, w zakresie Weni Shield mieszczą się również:

- ubezpieczenie Weni Care i Weni Care+,
- pakiet części eksploatacyjnych,
- bon upominkowy o dużej wartości do wykorzystania w naszym sklepie z częściami eksploatacyjnymi Weni Store,
- gwarancja do 5 lat,
- bezpłatna pomoc i asysta w uzyskaniu dogodnego leasingu lub dofinansowania na zakup naszego sprzętu. Jesteśmy zweryfikowanym partnerem większości instytucji finansowych.

Zamów gotowe urządzenie od ręki!

Zależy Ci na szybkiej dostawie? Sprawdź ofertę wycinarek i innych urządzeń, które mamy w naszym magazynie w Nysie. Przygotowaliśmy modele w sprawdzonych konfiguracjach!

Win-Win -  zależy nam na obustronnej satysfakcji

Zwłaszcza w tych trudnych czasach, zależy nam na dobrej współpracy z Klientem, poczuciu bezpieczeństwa oraz relacji Win-Win. Podchodzimy indywidualnie do każdej rozmowy i sprzedaży, oferujemy indywidualnie skonfigurowane urządzenia w najlepszym stosunku jakości do ceny, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością realizujemy zamówienia na produkcję urządzeń, których konkurencja nie mogła lub nie chciała się podjąć. Dla nas i naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych!

Pozwól nam to udowodnić i umówmy się na spotkanie: [email protected]

 

Obserwuj nas na:

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco! Otrzymuj kody rabatowe, promocje i informacje o nowościach.
© Copyright 2024 - Weni Solution - Wszystkie prawa zastrzeżone
Marka Weni Solution należy do spółki Logos Media sp. z o.o.
KRS: 0000774123 NIP: 7532452002 REGON: 382677620
Biuro Obsługi Klienta
(czynne od: 8:00 do 16:00)
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu-circle